Hyperlibido (Udnyttelse)
Erotiske noveller skrevet af  KoldinghusKongen

Udgivet: 09-09-2026 00:01:03 - Gennemsnit: 4  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Udnyttelse | Første gang | Almindelig sex | Analsex | Oralsex | Onani
Antal tegn:15176



Mørket var absolut, indtil det pludselig blev brudt af et skærende, klinisk hvidt lys. Jonas vågnede op uden den fjerneste anelse om, hvor han befandt sig. Hans hoved føltes tungt som bly, hans tanker var omtågede og forvirrede, og en konstant, lav hyletone ringede for hans ører. En kvinde i kridhvidt tøj stod ved siden af hans seng. Hun smilte beroligende, justerede et drop og fortalte ham dæmpet, at han var på hospitalet. Hun tilføjede, at overlægen ville komme og tale med ham om et øjeblik. Kort efter trådte overlægen ind på stuen med en alvorlig mine. Han forklarede Jonas, at han var faldet om i sin lejlighed, og at scanningerne havde afsløret en akut hjerneblødning. Lægerne havde været nødsaget til at udføre et hurtigt, kirurgisk indgreb i hans hjerne for at lette trykket og redde hans liv.

Efter en uge indlagt på afdelingen havde Jonas det mærkbart bedre. Lægerne gav ham lov til at tage hjem, men under den strenge betingelse, at han skulle møde op til kontrol hver eneste måned. Efter omstændighederne var Jonas sluppet utroligt heldigt; der var ingen umiddelbare synlige skader på hans krop eller taleevne. Men under overfladen var intet som før. Jonas var blevet utrolig glemsom, og en overvældende, ukontrollabel træthed ramte ham med jævne mellemrum. Det stod hurtigt klart, at han ikke længere kunne varetage sit almindelige arbejde, og han måtte nødtvungent indstille sig på en helt ny tilværelse. Han opsagde sin lejlighed og flyttede i et lille, beskedent rækkehus for at holde sine faste udgifter så langt nede som muligt.

Inden hjerneblødningen var Jonas begyndt at date en sød og attraktiv kvinde. Men efter ulykken forsvandt hendes interesse hurtigt; hun kunne ikke holde ud, at han ikke længere havde energien til at tage i byen, drikke cocktails og feste i weekenderne. Han blev pludselig single igen. Mørke tanker begyndte at snige sig ind på ham; han tænkte opgivende, at det måske var bedst sådan, for hvem i alverden ville i længden binde sig til en mand med så mange fysiske og mentale begrænsninger?

Der var dog én markant forandring efter hjerneblødningen, som overskyggede alt andet. En forandring, som en psykiater ved en senere konsultation betegnede som en svær grad af hyperlibido. Indgrebet i hans hjerne havde skabt en voldsom ubalance og en eksplosiv stigning i hans testosteronniveau. Hans sexdrift var blevet forvandlet til en utæmmelig, konstant brændende ild, og hans sind var uafbrudt fyldt med næsten smertefulde, seksuelle fantasier. Jonas prøvede desperat at klare sig igennem hverdagen ved at onanere. Han blev nødt til at tømme sig selv adskillige gange om dagen – i sengen, på badeværelset, i sofaen. Nogle dage var driften så overvældende, at han overhovedet ikke havde tid eller overskud til andet end at tilfredsstille sin pik. Da han udmattede talte med sin psykiater om det pinefulde problem, var beskeden klar: Han blev nødt til at øve sig i selvkontrol og forsøge at tæmme sin vilde sexdrift, hvis han ville have sit liv tilbage.

Jonas havde en god ven, som for et par år siden var flyttet til Kina for at starte en succesfuld virksomhed, der designede og producerede eksklusivt lingeri til det nordiske marked. Selvom den lange flyvetur virkede uoverskuelig og trættende for Jonas, takkede han ja til en invitation om at komme på besøg. Efter en fantastisk rundvisning i den eksotiske storby og et imponerende besøg på den enorme tekstilfabrik, ankom Jonas til vennens luksuriøse villa. Det var et sandt paradis med en krystalklar swimmingpool i haven og Ming – en meget ung, smuk kinesisk pige – som var ansat til at kokkerere og holde huset skinnende rent. Kort efter ankomsten modtog Jonas en besked fra sin ven. Vennen var akut blevet nødt til at rejse til en anden provins for at forhandle om nogle eksklusive silketekstiler, men han understregede i beskeden, at Ming havde fået besked på at passe godt på Jonas og forkæle ham med alt, hvad han måtte ønske sig.

Næste morgen vågnede Jonas langsomt op i den enorme king-size seng. Solens stråler trængte blødt igennem gardinerne, og til sin store overraskelse opdagede han, at Ming lå i sengen ved siden af ham. Hun lå med ryggen til ham, iklædt en tynd, gennemsigtig natkjole, der var gledet helt op om hendes hofter. Synet antændte øjeblikkeligt Jonas´ hyperlibido. Hans pik rejste sig på et sekund og blev stenhård, så den spændte smerteligt i underbukserne. Tankerne om uforpligtende, beskidt sex oversvømmede hans hjerne. Ming var en petit, utrolig køn pige på vel omkring 16-17 år. Hun havde en spinkel, silkeblød krop, og Jonas mærkede en vild tænding ved at stirre direkte på hendes små, faste og perfekt formede baller.

Pludselig rørte Ming på sig. Hun vågnede, vendte sig om og smilende ind til Jonas. Uden et ord begyndte hun at kæle for hans bryst, mens hendes bløde fingre langsomt søgte ned mod hans spændte skridt. Ming vidste åbenlyst præcis, hvordan man forførte en mand. Med en smidig bevægelse smed hun sit tynde nattøj og blottede sin nøgne krop. Hun satte sig overskrævs på Jonas og førte hans stive, dunkende pik hen til sin kønslæber. Mings fisse var trang som en spændt muskel, men hun var allerede så drivvåd af fissesafter, at Jonas gled ubesværet helt op i hende. Hun begyndte at ride ham i et rytmisk, glidende tempo, der fik Jonas til at gribe fat om hendes smalle hofter. Han slugte hendes kønne ansigt og hendes utroligt frække, små bryster med øjnene. De var små, men brystvorterne var så stive og indbydende, at Jonas måtte trække hende ned til sig og sutte lystigt på dem. Hver gang han suttede hårdere, udstødte Ming høje, frække støn. Det var en fræk, lillepige lyd.

Siden hjerneblødningen havde han kun haft sine egne hænder, men nu slap alle hans opsparede, perverse sexdrifter fri. Hans hjerne skreg på mere, hårdere og vildere sex. Mens Ming red ham med lukkede øjne og stønmede hans navn, kunne han ikke holde sig tilbage. Han stødte nedefra og sprøjtede den første lange, varme ladning sæd helt op i hendes stramme fisse. Men hans libido lignede et bundløst hul. Næsten uden pause vendte han Ming om på alle fire, så hendes runde numse strålede mod ham. Han stødte sin pik ind i hendes våde fisse bagfra, mens hans hænder greb hårdt fat om hendes baller og efterlod røde mærker. De stødte rytmisk og vildt mod hinanden, indtil de begge ramte en bragende, simultan orgasme, der fik Mings krop til at skælve voldsomt.

Fyldt med en dæmonisk energi greb Jonas fat i Mings hår og førte blidt, men bestemt hendes ansigt ned mod sin pik, som knap var blevet slap. Ming tog ivrigt imod ham. Hun tog hans stive lem dybt i halsen, mens hendes tunge cirklede om pikhovedet i et vådt, slubrende blowjob. Jonas nød hvert et sekund, men han kunne se, at den unge pige var ved at være udmattet. Hendes vejrtrækning var tung, og hendes øjne var slørede. Jonas måtte tvinge sin vilde krop og hyperaktive hjerne til at stoppe.

Bagefter gik de ud under den store regnbruser sammen. Det var en sanselig oplevelse, hvor Jonas nød, hvordan Ming forsigtigt indsæbede og vaskede hans krop. Men da hendes indsæbede hænder nåede ned omkring hans pik og begyndte at glide over hans nosser, lystrede hans krop øjeblikkeligt igen. Pikken rejste sig stenhård og bankende i bruserens varme stråler. Ming smilte frækt, satte sig på knæ på det våde klinkegulv og begyndte at spille hans pik med hurtige, kyndige tag. Hun førte sine hænder frem og tilbage i et rasende tempo, indtil Jonas brølede af nydelse og sprøjtede sine tykke, hvide sædstråler ud over hendes ansigt og læber. Ming slikkede sig om munden, spiste dråberne og smilte lykkeligt over hans intense nydelse.

Kort efter gik Ming i køkkenet for at tilberede en lækker morgenmad, mens Jonas hoppede i den svalende swimmingpool. Men selvom han havde fået tre voldsomme orgasmer inden for den sidste time, var hans testosteronniveau stadig eksplosivt. Inden han overhovedet tog tøj på efter svømmeturen, stillede han sig op ad poolkanten og onanerede sig selv til endnu en bragende udløsning. Hans sexdrift var blevet et monster; en time eller to uden seksuel stimulation føles som et helt år i et goldt cølibat.

Efter morgenmaden meddelte Ming, at hun var nødt til at tage ned på det lokale marked for at købe ind til aftenen.Jonas satte sig i en liggestol med sin telefon og sendte en besked til sin kammerat om, at alt gik fantastisk i villaen. Få minutter efter kom et svar ind fra vennen: "Ming har lige skrevet til mig, at du er en utrolig dejlig og udholdende mand ;-)". Jonas grinede for sig selv, mens en ny bølge af liderlighed skyllede hen over ham. Han håbede inderligt, at Ming snart kom tilbage.

Da fordøren endelig lukkede, og Ming trådte ind med indkøbsposerne, spildte Jonas ingen tid. Han greb hendes hånd, trak hende direkte ind på det solbeskinnede soveværelse og skubbede hende omkuld i sengen. Han lagde sig hen over hende i en klassisk 69´er. Jonas borede sit ansigt ned mellem hendes spredte ben og slikkede hendes lille, lækre fisse med sultne tungsstrøg. Ming udstødte små hvin og blev på et øjeblik dryppende våd af sin egen saft, hvilket fik Jonas´ pik til at dunke endnu hårdere mod hendes mund. De suttede og slikkede hinanden med en desperat intensitet, indtil de i fællesskab eksploderede i endnu en kraftig orgasme.

"Skal vi tage en svømmetur sammen?" pustede Jonas, mens han kyssede hende på maveknappen.

De hoppede helt nøgne i det krystalklare poolvand. Synet af den smukke, unge kinesiske pige, der svømmede yndefuldt gennem vandet, var mere, end Jonas´ hjerne kunne bære. Han svømmede hen til hende, tog fat om hendes smalle talje og trak hendes våde, varme krop helt tæt op ad sin egen. Han pressede spidsen af sin stive pik mod hendes kønslæber.

"Skal vi allerede have sex igen?" sagde Ming med et skævt, udfordrende smil.

"Ja!" svarede Jonas kontant. Han var fuldstændig besat og styret af sine ukontrollerbare sexdrifter.

Ude i vandet føltes Ming let som en fjer. Jonas løftede hende op og stødte sin pik helt i bund i hendes fisse. Han begyndte at bolle hende mere og mere hårdt, mens vandet skulpede vildt omkring dem. Under de kraftige stød smuttede hans pik pludselig ud af hendes våde fisse. Drevet af sine mørkeste og mest rå lyster, styrede han pikhovedet hen mod hendes stramme, lille numsehul og pressede med ét hårdt stød hele sit lem op i hendes ende. Ming udstødte et lille skrig og blev forskrækket i det første sekund, men som Jonas holdt igen og langsomt begyndte at glide frem og tilbage i den trange kanal, udstødte hun dybe, nydelsesfulde støn. Hun greb fat om hans skuldre og ville heller ikke have, at han stoppede. Jonas nød den ustyrlige, stramme fornemmelse i hendes numse. Han øgede tempoet, indtil han pumpede sin sæd helt i bund i hendes tarm. Da han trak sig ud, flød de hvide sædrester op og lagde sig som et tyndt, skinnende tæppe på poolens vandoverflade.

Dagen efter var Jonas´ kammerat vendt tilbage fra sin forretningsrejse. Han tog Jonas med over på den enorme tekstilfabrik, hvor et stort produktionshold var i gang med at filme og fotografere den helt nye lingerikollektion, som skulle lanceres til den kommende sommer i de nordiske butikker. Fabrikkens fotostudie var spækket med utroligt smukke, unge kinesiske kvinder, der poserede i det mest udfordrende, gennemsigtige blonde-lingeri. Synet af de tynde stoffer, de blottede bryster og de gennemsigtige trusser målrettet unge kvinder fik Jonas´ hyperlibido til at koge over.Han var ved at gå ud af sit gode skind af ren liderlighed.

Da holdet holdt en kaffepause, søgte Jonas øjeblikkeligt kontakt med en af de smukkeste modeller. Hun var et syn for guder. De begyndte at sludre, og Jonas foreslog hurtigt, at de gik en tur op på bygningens store tagterrasse for at få lidt frisk luft.

Da de trådte ud på den solbeskinnede terrasse og døren lukkede sig bag dem, var de fuldstændig alene. Jonas spildte ikke et sekund; han stillede sig helt tæt op ad den smukke pige, så hun kunne mærke varmen fra hans krop. Den unge kvinde kiggede op på ham med mørke, mandelformede øjne og fortalte smilende, at hun hed Le. Jonas sagde med en hæs stemme, at hun var det smukkeste, han længe havde set. Le lignede en lidt højere version af Ming – hun havde silkeagtigt, kulsort hår helt ned til lænden og faste, utroligt fyldige bryster, der spændte i det gennemsigtige lingeri.

"Jeg tænder så vildt på dig, Le," tilstod Jonas ufiltreret.

Le smilte frækt, tog hans hænder og placerede dem direkte på sine bare, varme bryster. "Du må gerne mærke på dem," viskede hun frækt på engelsk.

Mens Jonas sultent æltede hendes bryster og nussede hendes stive brystvorter, rykke Le sine hænder ned til Jonas´ bukser. Hun knappede dem op, lynede ned og lirkede hans voldsomme, stenhårde pik ud i den frie luft. Le faldt omgående på knæ og begyndte at onanere og sutte ham med hurtige, kyndige bevægelser.

Sexdriften overtog fuldstændig Jonas´ bevidsthed. Han trak Le op, trak hendes trusser af og fik hende til at læne sig ud over tagterrassens høje glasmur med udsigt over hele storbyen. Han stillede sig bag hende og stødte sin stive pik direkte op i hendes spændte, våde fisse bagfra. Le udstødte et højt gisp, skubbede sin numse bagud og svajede i ryggen, så Jonas kunne trænge så langt op i hendes indre som overhovedet muligt. Mens Jonas greb fat i hendes lange, kulsorte hår med den ene hånd og stødte nådesløst op i hendes dejligt våde fisse, førte Le sin egen hånd ned mellem sine ben og begyndte at gnide sin klitoris vildt.

Jonas øgede tempoet og stødte voldsomt og dybt op i hende. Pludselig spændte Le i hele kroppen, gispede efter vejret og fik en enorm, eksplosiv sprøjteorgasme. Fissesafterne sprøjtede i tykke kaskader ud af hende ved hvert eneste stød, både når hans pik ramte hendes bund, og når han trak den næsten helt ud. Jonas havde aldrig i sit liv oplevet en kvinde få en vild sprøjteorgasme før. Synet og lyden af hendes kropsvæsker, der sprøjtede mod fliserne på tagterrassen, tændte hans hyperlibido i en sådan grad, at han i en bevægelse trak pikken ud af hendes fisse og kørte den direkte op i Les stramme, lækre numsehul.

Le stønnede af fryd og lyst. Jonas nåede kun at støde hårdt og hurtigt igennem et par gange, før hans egen krop krampede sammen i en gigantisk, pumpende orgasme. Han brølede mod himlen, mens han tømte sin sæd dybt inde i hendes tarm.Da han endelig langsomt trak sin pik ud af hende, løb den varme hvide sæd ud af hendes numsehul, ned mellem hendes smukke baller, og løb i tynde striber ned ad hendes lange ben, før det dryppede ned på tagterrassens mørke træfliser.

Le vendte sig om, gav Jonas et hurtigt, vådt kys på læberne og samlede sit lingeri op, før hun forsvandt ned ad trappen. Jonas blev stående et øjeblik, pustede ud og lynede sine bukser. Kort efter gik han ned på fabrikken igen og overværede resten af det sexede lingeri-fotoshoot med et tilfredsstillet, men ustandseligt ulmende smil på læberne.




Erotiske noveller skrevet af  KoldinghusKongen

Stem på historien

10
10333

      Stem på historien


10
10333




Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(0)
(0)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Chopper(m) 22-08-2026 15:34
Mangler lidt raffinement...






     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer1
Gennemsnits stemmer4
Antal visninger313
Udgivet den09-09-2026 00:01:03