Obs! En stor del af novellens direkte tale er skrevet på engelsk.
Dette afsnit handler om Lærkes oplevelser som 16-årig, og kan derfor sagtens læses alene, Nye læsere kan dog stadigt, med fordel læse novellen fra begyndelsen først, da noget af historie og dialog ellers ikke vil give mening.
Dette afsnit er meget langt, og derfor delt i to kapitler
Kapitel 1
”Skal vi ikke tage til stranden?” Foreslog Lærke, og Søren nikkede samtykkende.
De kiggede på Bella og det var tydeligt at et: ”Yeeeeeeeeeeee…… …….. Oh shit.” gik gennem hende. – Hun samlede sin mobil op og hendes fingre drønede rundt på skærmen.
”Kan vi tage på Ballehage? – Jeg har ikke fået købt ny bikini.”
Lærke var selvfølgeligt frisk på ideen men Søren så noget tvivlende ud. Et billede af Lærke og Bella der legede nøgne i bølgerne fik hans blod til at rykke sydpå med ekspresfart.
”Kan du ikke finde noget, du kan tage på?” spurgte han og så bedende på Bella.
Hun kiggede på ham et øjeblik og løb så ud på badeværelset. – Forvirret og bange for at hun var blevet sur kiggede han på Lærke, og hun skulle til at svare ham, da Bella kom tilbage; iført et par badesandaler og en ’mormor’ brusehætte.
”Det er en tolags.” oplyste hun, og lavede en trippende piruet, der fik hendes nøgne, baller til at danse foran hans øjne.
Søren sad et kvarters tid med et håndklæde i skødet inden han tog sig sammen, og hurtigt løb ud til pigerne, i vandet. Men så var det også slut med genertheden og det stående problem. Med et grin, greb han bolden, der blev kaste til ham, og begyndte at nyde deres badetur.
”Har i tit været på nøgenstrande?” Spurgte han nysgerrigt, da de sad med deres frokost.
”Næh. Kun en enkelt gang for fire år siden……. I 14 dage,” grinede Bella. – ”Ej, hvor var mor sur.”
”Ja og det var hendes skyld.” Indskød Lærke, og begge piger vred sig i latter, et stykke tid før hun tog sig sammen og forklarede:
”Hun fortalte os at hun havde fundet en hytte i en naturpark i Kroatien og at hun havde booket den i to uger.”
”Ja. Den hed noget med Bunculuka naturistiki park. Der var vild smukt.” Supplerede Bella.
Det lyder da lækkert. Hvorfor var hun så sur?
”Fordi far endte med at køre hele vejen, så vi ankom sent på aftenen og så skulle hun lige drikke en flaske rødvin. – Næste morgen sov de begge to, så vi klarede os selv og gik til stranden.”
”Ja,” fortsatte Lærke. ”Så Hans sad med sin bog, og mor kom ud ad døren med et glas vand og nogle Panodiler, samtidigt med at vi kom hjem til frokost, splitternøgne. – Hun begyndte selvfølgeligt at skælde ud men jeg sagde at det da var hende selv der havde booket hytten.”
Bella grinede: ”Du skulle ha set hendes fjæs, da det gik op for hende at naturistiki park ikke betød naturpark, og at alle, i nærheden, var lige så nøgne som os. – Hun forlangte at vi kørte et andet sted hen med det samme, men vi protesterede vildt og så var det at Far rejste sig op, lige så nøgen som os andre, og fortalte at hvis hun var utilfreds kunne han køre hende til lufthavnen, men at vi andre blev og holdt ferie.”
”Det blev en dejlig ferie,” smilede Lærke og tog Bellas hånd. ”Men også en lille smule anstrengende.”
På grund af jeres mor?
Nej Hun fandt heldigvis nogle at feste med. Men Bella var 11 og havde ikke set ret meget nøgenhed før, specielt ikke nøgne mænd og drenge. Gæt hvor mange spørgsmål jeg måtte svare på.
”Ja men jeg var vist ikke den eneste, der lærte en masse på den ferie, grinede Bella og klemte den rødmende Lærkes hånd.
Lærkes mobil redede hende. ”Det er en SMS fra Anja. – Hun er i dansestudiet, med sin veninde, i morgen formiddag, og der er ledigt i en time efter dem.” Fortalte hun.
Yeeeeeeee. Den vil jeg rigtigt gerne have.” Jublede Bella. – ”Jeg har en aftale med Alexa senere i morgen,” fortsatte hun og tævede hurtigt på sin mobil.
”Var det ikke i morgen aften i begge skulle noget?”
Både Søren og Lærke nikkede.
”Super. Så bliver jeg og overnatter hos hende.”
Søren spurgte ikke om noget, men Lærke kunne mærke at Bellas bemærkning havde både pirret hans nysgerrighed, og også prikket til noget i hende.
”Sig at du gerne vil vide det,” hviskede hun i hans øre, da de lå i sengen.
”Hvad?”
”Hvad der skete nede i Kroatien.”
Søren smilede og bed hende let i øret. ”Hvad skete der nede i Kroatien?” Hviskede han, og Lærke startede sin fortælling:
-Det var et par dage efter vi ankom, og ca. en måned før min 16-års fødselsdag. Jeg var stadig en lille pige på 157 cm og mindre end 50 kg. Kun mine bryster var begyndt at fylde lidt ud; runde, og med lidt opadstræbende brystvorter, var de måske en smule store i forhold til min spinkle krop. – Mine hofter var smalle, men begyndt at bue lidt ud, min mave var flad. og ligesom Bellas var min numse en lille rund og struttende pariser.
Jeg var som sædvanligt sammen med Bella og vi legede i poolen. Efter en times tid i vandet, var jeg blevet lidt træt og fortalte at jeg trængte til en pause. – Det var selvfølgeligt i orden med Bella, og kort efter havde hun fundet sammen med en jævnaldrende pige. De pjaskede og legede som om de havde kendt hinanden altid, og selv om jeg var glad for lidt fred, var jeg også en smule misundelig.
Jeg slappede af, og kiggede mig lidt omkring. 10-12 meter fra mig sad ungt kroatisk par. De var bare SÅ smukke begge to; lækkert solbrændte, og de havde ingen hår på kroppen……. Ligesom i slet ingen.
De pjattede og drillede hinanden, som to nyforelskede, og jeg prøvede ikke at stirre, men det klarede jeg vist ikke særligt godt. – Pludseligt var jeg fanget af hendes mørke øjne, og hun smilede til mig.
Jeg tror jeg smilede tilbage. I hvert fald rejste hun sig og kom hen til mig.
”Hi” sagde hun og kiggede ned på mig.
”Hi” svarede jeg og uden at tænke over det gjorde jeg plads til hende på vores håndklæder.
Hun satte sig. ” My name is Tea,” sagde hun, og vi begyndte med alt det sædvanlige om hvor vi kom fra, vores alder og alt det der.
”Hvem er det?” – Jeg må have sluppet Bella med øjnene et øjeblik, for pludseligt stod hun foran os.
”Det er Tea.”
”Hun er meget smuk. – Er det ok at jeg går op og spiser frokost med Sanja og hendes familie?”
Jeg kiggede forbi hende og så Sanja og hendes familie, der smilende ventede på hende.
Selvfølgelig, men lov mig at de følger dig hjem til hytten hvis vi bliver væk fra hinanden. – Hun løb hen og sagde noget til Sanjas mor, der gav mig en opadvendt tommelfinger, inden de gik op mod cafeen.
Et øjeblik efter kom Teas kæreste over til os. Han hilste pænt og sagde så noget på Kroatisk til hende og de kyssede, inden han gik over mod boldbanerne.
Jeg lænede mig tilbage og slappede af, og Tea lagde sig på maven, ved siden af mig. – Jeg holdt vejret et øjeblik, da jeg mærkede hendes ene ben trykke let mod mit, men blev liggende hvor jeg var.
” You are so beautiful.” sagde hun, stille og legede lidt med mit hår.
” So are you……... And your boyfriend too,” svarede jeg, forsigtigt.
Tea rakte ind over mig, og hendes underarm hvilede mod mit bryst, mens hun rundede sin håndflade over mit øre. Blidt masserede hendes fingre min nakke, og jeg stivnede igen, lidt overrasket over den intime berøring.
”Slap af og nyd det Lærke. Det føles jo skønt.” sagde jeg til mig selv og tog en dyb indånding, mens jeg pressede mit hoved mod hendes hånd.
” Can I tell you a Secret?” spurgte hun, og jeg nikkede.
” Vedran is my brother. He is twenty-four. So, two years older than me”
” But you seem very……. Close”
” We are.” Hun så forskende på mig, og tilfreds med at mit smil var ægte, grinede hun. – ”You need sunscreen,” fastslog hun og greb flasken.
Jeg lagde mig om på maven, og fik den grundigste indsmøring nogensinde. Langsomt bevægede hun hænderne ned over min krop, og jeg nød det så meget, at jeg ikke engang blev flov, da hun grundigt masserede mine baller. – Videre, fortsatte hun ned over mine hårdt sammenpressede ben.
” Spread them a little,” beordrede hun, og begyndt at arbejde sig op ad først det ene og så det andet. – Begge gange snittede hun lige akkurat min fugtige mis, inden hun fortsatte, og jeg hørte et lille støn komme ud af min mund.
” You might only be fifteen, but you are so lovely and delicious. – I could just eat you up.” hviskede hun og smilede da hun så at jeg rødmede dybt, men ikke protesterede.
Jeg mærkede hendes bryster glide mod min ryg. ” Turn around,” fortsatte hun.
Forsigtigt kiggede jeg til begge sider, men der var ingen, der gloede, så jeg vendte mig om på ryggen. – Denne gang startede hun med mit ansigt og mine øre, og jeg svømmede igen væk i nydelse.
Indtil da havde kun mine egne, og nogle kluntede drengehænder, været på mine bryster, så jeg blev næsten forskrækket over min krops reaktion da en kvindes erfarne fingre masserede dem.
Your breasts are gorgeous sagde hun, lidt hæst, og da hun nulrede mine stenhårde brystvorter, gik der små lyn ned gennem min krop.
Alt for hurtigt fortsatte hun ned over min mave og mine lår, for så til sidst at køre fingrene gennem min lille dusk.
” Are you very fond of this one?” Spurgte hun.
Jeg holdt vejret for ikke at stønne, så jeg rystede bare på hovedet.
“How about we get some lunch and then I will help you get rid of it in our cabin.”
Samme problem, så denne gang nikkede jeg.
Oppe i cafeen hilste vi kort på Sanjas familie. Pigerne var travlt optaget men jeg fik et hurtigt kram fra Bella, og blev enig med Sanjas mor om at de fulgte hende hjem, ved 6-tiden.
En meget hurtig salat senere, var vi på vej til deres hytte. – Jeg var nervøs og lidt forvirret, for aldrig før havde jeg haft så stærke seksuelle følelser for et andet menneske. Men jeg havde jo lige mødt hende…… Og hun var jo en kvinde……. Og havde en kæreste/bror……… Som var superlækker………… Og………… ……... Teas hånd tog min og gav den et lille klem.
”This way,” hviskede hun, og trak mig ind bag nogle buske. – Hun lagde armene om mig og pressede mig tæt ind til sig, så jeg mærkede hendes solvarme hud mod min.
Vores næser rørte næsten hinanden, og blikket i hendes mørke øjne fjernede det sidste af min tvivl. ”Okay?” spurgte hun, selv lidt forpustet, og da jeg nikkede, fik jeg mit første kys af en pige.
Min krop havde jo allerede været klar flere gange, men alligevel blev jeg lidt overrasket, da hendes lår, der pressede mod min mis, og hendes tunge i min mund, næsten med det samme udløste en skøn lille orgasme. – Mine ben gav efter under mig, og Jeg mærkede Teas krop ryste lidt, men hun holdt, heldigvis, os begge oppe.
Tålmodigt lod hun mig få vejret, og lidt efter svævede jeg efter hende, på en lille sky, det sidste stykke til deres hytte.
Det var en vild følelse af køre mine shampoo-indsmurte hændet rundt på en kvindekrop, og denne gang var det mig der kyssede hende, hedt og sultent.
” Hair first.” stønnede hun, og grinede da hun så mit ansigt.
Grundigt og forsigtigt fjernede hun alt hår under mine arme og forneden. Selv de næsten usynlige hår på benene forsvandt. – Jeg opførte mig pænt imens, men da hendes indsæbede hånd krammede min helt glatte mis, gispede jeg højt og rakte ud efter hende
” Not yet.” kom det kærligt men bestemt.
Da hun havde bruset os af og var i gang med at tørre mig, var jeg næsten ved at tude af længsel efter at mærke hende. – Viljeløst lod jeg mig trække ind i deres soveværelse.
Tea lagde sig ned på ryggen og rakte ud efter mig. Hendes dybe indåndinger der løftede de skønne bryster op og ned, fortalte tydeligt at nu ville hun forkæles.
Jeg nærmest kastede mig ned i hendes arme, og vores kroppe gned mod hinanden, mens vi bare kyssede og kyssede.
Jeg fik trukket en arm rundt og fandt hendes stive brystvorte. – Et lille klem fik hende til at trække sine læber væk fra mine.
” Harder…… Make love to me.” bad hun og jeg fandt det andet bryst med min mund. – Hårdt sugede jeg knoppen ind og min tunge dansede med den.
Tea spredte sine ben en smule og mit eget gled op mellem dem. – Det føltes så lækkert, og jeg rystede af ophidselse, da Jeg mærkede det blive vådt af hendes safter.
Langsomt begyndte hun at løfte sit underliv op imod mig. Jeg forstod, og fulgte hendes rytme, mens jeg gned mit lår mod hendes mis.
” Ohh Yes. Ohh yes. Ohh yeeeeeesssss.” kom det hæst fra Tea. Hun bukkede sine ben en smule så hun kunne øge presset, og små lyn gik gennem min krop når hun strejfede min fisse.
” Don’t stop.” Næsten råbte hun, og jeg mærkede hendes bevægelser blive mere intense. Hendes åndedræt kom i stadigt hårdere gisp. – Endeligt stivnede hun og pressede mit hoved hårdt mod sig, mens spasmerne jog gennem hendes krop.
Jeg holdt om Tea, mens hun langsomt slappede af, og jeg ved ikke hvor længe vi lå sådant før hun løftede mit ansigt op og kyssede på mig igen.
” I want to taste you.” Hviskede hun og lagde mig om på ryggen.
Hun kyssede og slikkede sig vej fra min hals, over mine brystvorter og mit glatte venusbjerg, inden hun endeligt lukkede sin mund om min lille fisse. I begyndelsen slikkede hun drillende rundt på mine ydre skamlæber og strejfede kun hætten over min klit. Alligevel var jeg flere gange tæt på, men hver gang stoppede hun. – Små protesterende hyl blande sig med mine støn, og jeg nærmest jagtede hendes tunge med min mis, til hun forbarmede sig over mig. Hun trak mine ben op på sine skuldre, og hendes fingre nappede i mine brystvorter, mens små lyn jog gennem min krop, da hun sugede min klit ind i sin mund.
Jeg stivnede og min krop buede opad inden den eksploderede i en voldsom orgasme. Flere jag gik gennem mig, mens hendes tunge fortsatte med at svirvlede rundt på min knop, men det blev alligevel hurtigt for stærkt, og jeg måtte skubbe hendes hoved lidt væk.
Tea kiggede frækt op på mig, mens jeg rystede forpustet. Næsten som en sulten panter, ventede hun tålmodigt på jeg skulle slappe lidt af, før hun dykkede igen. – Denne gang lod hun min klit være, og mens hendes hænder igen legede med mine bryster, tungekneppede hun mig roligt, og tog mig fra top til top, indtil jeg til sidst gav op og blev slap.
Jeg lå længe med kinden mod hendes bryst. ”So, maybe I am a lesbian?” Hviskede jeg
“Don’t be too sure about that, just yet,” grinede Tea.
” Are you coming to the dance tonight?” Spurgte hun lidt senere.
Jeg nikkede. ” We are all coming……. You?”
” Yep. With Vedran. – I hope you save a dance or two for us.”
Jeg havde egentligt mest sagt ja for Bellas skyld, men nu nikkede jeg meget entusiastisk til hun stoppede mig med endnu et kys.
Are you having dinner at 6 o’clock?
Jeg kiggede på uret. 17.26.
” Shoot.” Råbte jeg og greb mit håndklæde på vej ud ad døren, for så at løbe tilbage og kysse hende igen.
Jeg var hjemme i god tid, og min mor var heldigvis på visit. Hans kiggede til gengæld smilende på mig.
”Er han sød?” Spurgte han, og rakte ud efter mig.
”Ja. Hun er skøn,” svarede jeg, og tog imod hans dejlige kram.
#
Jeg dansede med Bella, der strålede som en lille sol, men det blev desværre hurtigt for ”hyggeligt” til mor, så hun smuttede videre. – Hans så lidt trist ud og begyndte at sidde lidt uroligt, men inden jeg kunne reagere, havde Bella taget hans hånd og trukket ham ud på dansegulvet.
Tea og Vedran kom hen og spurgte om de måtte sidde hos os, og da Sanja kom over og trak Bella afsted, spurgte Tea, Hans om han ville danse.
Vedran tog min hånd og jeg nikkede, lidt genert. Det var et langsomt nummer og jeg havde svært ved at se ham i øjnene, så jeg pressede panden mod hans bryst. – Måske skulle jeg have dårlig samvittighed over det med Tea, så jeg var lidt nervøs….. Men det fik han hurtigt ødelagt.
” You made Tea incredibly happy.” hviskede han og kyssede min kind, mens han trak mig lidt tættere ind til sig.
Måske var det lettelsen, der fik mig til at gøre det, men jeg stillede mig på tæer og gav ham et lille kys på munden. ” Thank you.” svarede jeg, og mærkede varmen i mine kinder, da jeg igen gemte ansigtet mod ham.
Næste morgen bankede Tea og Vedran på vores dør, for at invitere mig med ud at windsurfe.
Åh. Nej. Tænkte jeg, næsten grædefærdigt, men holdt masken så godt jeg kunne, mens jeg forklarede, at jeg havde aftalt at spille minigolf og ride på ponyer med Bella. - Hun kunne heldigvis nok engelsk til at forstå hvad vi snakkede om, og stoppede mig.
Nu må du altså ikke blive sur Søs, men jeg havde glemt at det var i dag, så jeg har lavet en aftale med Far. – Kan vi gøre det i morgen?
Hun så oprigtigt flov ud, men der var alligevel et glimt i hendes øjne, og Hans fik travlt med at kigge ud på vandet, mens jeg gav hende en knuser.
Tea så spørgende på mig. Jeg gav hende en hurtig forklaring, og så fandt Bella sig smilende i at blive løftet op af Vedran og få et kram af både ham og Tea på en gang.
Indrømmet. – Jeg har ingen fremtid foran mig som surferstjerne, men lad mig nøjes med at sige, at vi havde det supersjovt.
Efter frokost kunne Tea godt se, at jeg var lidt træt og mørbanket, så vi kørte til en anden strand og slappede, mens vi så Vedran og nogle andre dyrke Kitesurfing. – Det så vildt flot ud.
Tea satte sig bag mig, med spredte ben og lagde armene om mig. Hun kyssede min kind og hvilede så hagen på min skulder, mens hun nussede min mave.
” There is a party on the beach tomorrow night. Would you like to come with Vedran and me.”
” I would like that very much.” Svarede jeg og lænede mig tilbage mod hende.
Hendes brystvorter pressede mod min ryg, og et lille gys gik gennem min krop.
” Ups! Your shoulders are getting red. Sagde hun halvhøjt, og kastede Vedrans store håndklæde over dem.
Lidt forvirret drejede jeg hovedet imod hende og skulle til at sige noget, da hun kyssede mig, heftigt og hendes hænder gled op under håndklædet. – Min generthed ramte mig igen, og jeg kiggede mig omkring. Vi sad i halvskygge under nogle træer, lidt tilbage for de andre, men et par piger kiggede på os. Det var ikke med fordømmelse i blikke, men med noget andet; noget frækt. – Der var også nogle fyre der kiggede meget ”interesseret” på os.
” You want me to stop?” Spurgte Tena, men meget unfair klemte hun mine brystvorter samtidigt, og et langt støn gav hende mit svar.
Jeg drejede mit hoved tilbage mod hendes og kyssede hende, aktivt, tilbage. – Hendes hænder var overalt på mine bryster, kælende, nappende, og vridende og jeg fortsatte mine støn ind i hendes mund.
Jeg var for tændt til at være flov eller genert, men min nysgerrighed var pirret, og gennem mine næsten helt lukkede øjenlåg så jeg to af fyrene ligge på deres hænder. – Den ene af pigerne, der egentligt var en voksen kvinde, havde et håndklæde over skuldrene, som jeg. Den anden, en rødhåret pige, der var meget smuk, og måske et år eller to yngre end mig, havde det i skødet.
Tilskuerne var nu blevet en del af min ophidselse og jeg vred min krop mod Tenas, mens små pivelyde blandede sig i mine støn. – Tea blev ved, lidt endnu, men flyttede så en hånd til min overophedede fisse, og orgasmen ramte mig med det samme.
” More!” Stønnede jeg, og Tea legede videre med mig mens jeg kiggede over på den yngste af vores tilskuere. Hendes mund stod halvt åben i det skønne, fregnede ansigt, og hun kiggede nærmest hypnotiseret på fingeren der kneppede min mis, mens hendes egen hånd bevægede sig rytmisk under håndklædet.
Hendes krop begyndte at ryste, og med et kiggede hun op på mit ansigt. – Jeg kunne se ekstasen vokse i hende, og med vores øjne låst fast på hinandens kom vi begge….. igen.
Da pigen var faldet til ro, begyndte hun at samle sine ting sammen, mens hun indimellem kiggede over på mig og vi smilede.
” Should I be jealous?” Grinede Tea
” Nope.” Svarede jeg og drejede min mund op til et kys. – Da jeg kiggede igen, var hun gået forbi os på stien op til parkeringspladsen.
Der er nok en der har fået ny frisure,” kom det spydigt fra min mor, da jeg kom ud på terrassen og mødte hende for første gang den dag. Men intet kunne ødelægge mit gode humør.
”Ja. Min kæreste er vild med den. Det er også hende der er min frisør.” Svarede jeg glad, og gik ned for at hente Bella.
Skal du på date. Spurgte hun på vej hjem.
Ja. Men først i morgen. I aften kunne jeg godt tænke mig at lave noget med dig, hvis du har tid.
Det, Bella allerhelst ville var at gå en tur efter aftensmaden, så det var hvad vi gjorde
Vi satte os og kiggede lidt på vandet, og som altid havde hun en masse spørgsmål.
”Er det Tea eller Vedran du er kæreste med?”
”Tea.”
”Er det bedre at kysse med en pige end en dreng?”
”Det er anderledes. Jeg har ikke kysset med så mange, men Tea er den bedste, jeg har prøvet.
Jeg kyssede Sanjas storebror i eftermiddag.
”Er han sød?”
Ja men vi kyssede altså ikke som dem på film. Bare sådan her. Svarede hun og gav mig et tantekys
”Ville du hellere have haft et filmkys?”
Hendes skuldre faldt lidt. ”Det ved jeg ikke……. Ja. Det tror jeg……. Kan du ikke give mig et rigtigt kys, så jeg ved hvad det er?”
”Men Jeg er din søster.”
”Tea er også Vedrans søster og hans kæreste, og din kæreste.”
Hun stillede sig foran mig, og kiggede på mig med det blik, jeg aldrig har kunne modstå.
Jeg tog fat i hendes hoved og drejede det lidt, mens jeg gav hende et blødt to-sekunders kys.
”Et til.” forlangte hun, og da jeg kyssede hende igen, lagde hun hænderne bag min nakke.
Da hun endeligt gav slip, kiggede hun fornøjet på mig. – Hun tog min hånd, men sagde ikke noget
Jeg tror ikke jeg gider det der med kæreste endnu. Kom det endelig.
Jeg nikkede, og holdt klogt min mund.
Men det var dejligt at kysse.
Jeg nikkede, og holdt klogt min mund.
Måske kan jeg træne lidt med dig en gang imellem.
1000 indvendinger løb gennem mit hoved, men…. Jeg nikkede, og holdt klogt min mund.
Hun hev mig op at stå. Og kiggede på min glatte mis.
Hvor er du blevet fin………………………… …….. Skal vi spille Uno når vi kommer hjem?
Kapitel 2
Den følgende dag nød jeg turen til nogle smukke vandfald med Hans og Bella, men jeg havde alligevel svært ved at vente til jeg skulle på min date med Tea og Vedran.
Vi havde aftalt at mødes ved deres hytte ved halvnitiden, og lidt nervøs, gik jeg ned imod den. – Jeg havde allerede fortalt Tea, at jeg kun havde kysset med et par drenge og kun en af dem havde jeg været ”rigtigt” sammen med. Det havde ikke været en succes.
” You are the only one who has made me enjoy, being touched like that,” havde jeg hvisket, med hovedet hvilende på hendes bryst.
” Trust me. He will be nice to you if you let him, and you can say no at any time.” Havde hun lovet, så jeg rystede nok lige meget af nervøsitet og forventning da jeg bankede på.
Tea kom dansende ud, slog armene om mig og kyssede mig, mens Vedran nærmede sig mere forsigtigt
” So nice to have you with us.” sagde han og gav mig et kram.
Jeg var lige ved at sige: ” Thanks for having me.” men dobbeltbetydning fik mig til at fnise; så jeg nøjedes med at gengælde hans kram, og at give ham et kys på kinden.
vi gik ned til stranden, hvor festen allerede var godt i gang. – DJ-en var rigtigt god og vi dansede og morede os sammen. Tea havde, i forvejen, spurgt mig om jeg ville danse med andre, og da jeg bestemt sagde: ”Nej. I aften er jeg på date med jer,” sørgede de elegant for at skærme mig.
Efter et par timer spurgte Vedran om jeg ville med en tur ned til ”deres” strand. Det ville jeg helt sikkert, så han løb hjem til deres hytte, og lidt efter kom han tilbage med håndklæder, tæpper, liggeunderlag, og en kurv med mousserende vin, og alt muligt lækkert.
” Nice when someone can improvise so quickly,” grinede jeg.
De grinede begge tilbage og indrømmede at de måske havde planlagt vores udflugt en lille smule.
Deres strand viste sig at være gemt for alle der ikke kendte vejen. – For enden af den officielle strand var der en høj og stejl klippe, der ragede et stykke ud i vandet. I stille vejr kunne man gå rundt om, og et langt stykke langs med den. – Gennem et hul, kunne man træde et par skridt til siden og fortsætte ind i en lille hule; og herfra vælge at gå op til toppen via en vindeltrappe eller at gå gennem tunnellen, til en lille grus-strand der var skjult fra alle sider.
” They say that pirates made the tunnel and the stairs, and I know that our great grandfather used it in World War II,” fortalte Vedran stolt.
Tea tændte nogle store havefakler, og i lyset af dem fik vi hurtigt arrangeret alting. Det var vildt flot og hyggeligt.
” Let’s go swimming.” Foreslog Vedran og hånd i hånd løb vi ud i det varme vand. Han er omkring to meter, ligesom dig, Søren, og meget stærk. Uden at anstrenge sig kastede han os op i luften, og han var lidt vild i sin leg med os, men samtidigt kunne jeg mærke at han passede på os, så jeg nød det hele.
Igen, fangede han mig. Jeg havde ryggen til ham, og forberedte mig på at blive kastet, men i stedet gled hans arm omkring mine skuldre, og han kyssede min hals. – Forsigtigt, pressede han sin krop imod mig, mens hans anden hånd, nærmest beroligende, blev lagt på min mave.
Tea kom hen til os. Hun aede min kind og lidenskabeligt kyssede hun, først mig, så Vedran, og så mig igen, inden hun ledte min mund op mod hans. – Længe stod han med læberne presset mod mine, men trak så ansigtet lidt tilbage og kiggede ned på mig.
” I have wanted to do this since the first time I saw you,” hviskede han og kyssede mig igen.
Han sugede min underlæbe ind mellem sine, og slikkede hen over den, inden han gav slip. – Med et lille piv, lagde jeg en hånd bag hans nakke, og trak ham ned til mig. Vores tunger mødtes i et vildt og sultent kys.
Jeg mærkede hans hånd omfavne mit bryst. vorten rejste sig mod den, og jeg kunne ikke lade være med at vrikke min krop mod hans pik, der nu lå stiv, op ad min ryg.
Tea kyssede på mit ansigt og jeg skælvede da hun vred min anden brystvorte let mellem sine fingre. – Jeg løftede min hånd mod hende, og fandt hendes knop lige så hård som mine egne. – Med et støn lagde hun sin hånd over min og pressede den mod sig, men fjernede den så, modvilligt, og begyndte at trække mig mod stranden.
” Let’s get out of the water.” Sagde hun hæst. Hun havde Vedrans hånd i sin anden, og lydigt lod vi os trække ind til vores lille lejr.
Jeg var stadigt så tændt at jeg rystede, da vi kom ind, men jeg måtte vente lidt endnu.
De tog hvert sit håndklæde og tørrede mig meget grundigt. Det var skønt men de var ikke færdige. – ” Lay down on your stomach.” beordrede Vedran, og på en gang spændt og nervøs, gjorde jeg som han sagde. – Jeg mærkede Teas små hænder på min nakke og ryg. ” Enjoy.” hviskede hun i mit øre og kyssede det.
Samtidigt gled Vedrans store lapper op over mine ben og æltede min numse. – Han var forbavsende nænsom, og hans berøringer føltes lige så godt som Teas, men meget anderledes.
” Your little Ass is a work of art,” brummede han.
Han kyssede rundt på mine baller og fortsatte med at kramme dem intenst, inden han, langsomt, kørte sin våde tunge ned gennem revnen. Det gibbede i mig da den ramte min lille stjerne. – Ingen havde rørt mig der, og jeg anede ikke at det kunne føles godt.
Han fortsatte lidt nedad men fortrød så og vendte mig om på ryggen. – Igen kyssede han mig og Tea pressede sin tunge ind mellem vores og kyssede med. Deres hænder var overalt på min krop, og de nåede ikke engang at røre min fisse før jeg fik en lille orgasme.
”Waaaaauuuuu.” Var alt hvad jeg kunne sige da jeg var faldet lidt til ro, og bare nød deres nøgne kroppe, der pressede mod min.
Vedran hviskede noget til Tea, og da hun nikkede, lagde han sig om på ryggen. – Jeg kiggede fascineret på hans lem. Selv om det lå halvslapt op ad hans mave, var det allerede meget stort. Tea grinede da hun så min reaktion. ”You like it?” Spurgte hun, og satte sig om på hans anden side.
Hun lagde hånden på hans pik og den hoppede lidt da hun gav den et klem. – Jeg kunne ikke løsrive mit blik fra det her smukke monster. Jeg havde drømt om det i dagevis, men nu var jeg nervøs. – Tea gav slip, og flyttede i stedet min hånd over på den, Hun så mig stivne igen, og opmuntrende pressede hun lidt på mine fingre.
Endelig tog jeg mod til mig og lukkede dem om den varme pik. - Det var en vild følelse at mærke den pulsere og blive hårdere under den fløjlsbløde hud. Et støn kom fra Vedran og jeg så nydelsen i hans ansigt, da jeg prøvende krammede den.
Tea viste mig hvordan jeg skulle køre hånden op og ned, og jeg mærkede det kriblede i mig igen, da jeg så, hvordan hun kørte læberne ned over hovedet. Vedrans støn blev dybere og Tea fjernede sin mund.
” Would you like to try?” Spurgte hun.
–
Jeg nikkede og bukkede mig over ham. Lidt klar væske kom ud af det lille hul, og prøvende slikkede jeg det af. Det smagte lidt salt, men godt og jeg gjorde det igen.
” Try licking op and down his shaft and around the crown for a while.” Foreslog Tea.
Jeg slikkede løs, og frydede mig over hans støn og de små ryk i hans underliv, som jeg vidste jeg var ”skyld” i.
” He is almost there. Take it in your mouth.”
Det var som om hans pikhoved fyldte hele min mund, og jeg elskede det. - Mens mine læber kørte stramt over hans glans, svirvlede min tunge mod det, og hans støn blev tungere og tungere, mens han kørte sin hånd rundt i mit hår.
Så blev han helt stille et sekund og jeg hørte ham trække vejret dybet ind. Jeg mærkede hans pik vokse i min mund og det første sprøjt fyldte den. – Instinktivt prøvede jeg at trække hovedet tilbage men hans hånd bag min nakke stoppede mig.
Flere sprøjt fyldte min mund og rendte ud af mine mundvige. men endeligt stoppede det.
” Now, swallow, and then suck him as hard as you can.”
Jeg fulgte hendes råd og hele hans krop spasmede igen og igen indtil han blev stille og trak mit hoved op til sig.
” That was fantastic.” Pustede han og kyssede mig.
Blidt skubbede han mig ned ved siden af sig og rettede sin opmærksomhed mod Tena.
” Hvala ljubavi moja,” hviskede han, og kyssede hende ømt, mens han kærtegnede hendes ansigt.
Jeg ville også sige tak, så jeg begyndte at slikke og pirre hendes bryster. Jeg hørte hende stønne ind i Vedrans mund, men lidt efter skubbede hun forsigtigt mit hoved nedad.
” Oooh…. Yessssssss… Lick me.” Bad hun da hun mærkede min tunge bevæge sig ned over hendes mave. Jeg havde aldrig prøvet det før, men besluttede at gøre det samme som hun havde gjort med mig.
Jeg slikkede hendes skamlæber, og hendes hul. Hun smagte fantastisk, og jeg pressede tungen så langt ind, jeg kunne. Hendes hænder kørte rundt i mit hår, og hun vippede op og ned med sit underliv mens hun stønnede mere og mere.
Aaaaaaaaaaaaaaaaargh skreg hun og pressede mit ansigt mod sin fisse, da hendes orgasme ramte hende. Jeg fortsatte og drak hendes safter til hun blev slap og igen nussede mit hoved, mens små ryk stadigt gik gennem hendes krop.
”Again.” hviskede hun lidt efter, mens hun fik vejret, men da igen slikkede hendes indgang, trak hun mit ansigt lidt opad.
Min tunge fandt hendes klit og jeg sugede hele hætten ind i min mund, mens jeg stak to fingre op i hende. ”Oooooooooohh Yeeeeee.” Stønnede hun højt, mens jeg slikkede og fingerkneppede hende.
Hele hendes krop rystede nu, men hendes hvinende støn ændrede sig, så jeg kiggede op, og så at Vedran havde løfte hendes hoved op på sit lår. – Hun suttede løs på hans pik mens hun småskreg imod den, og han legede med hendes bryster.
Tea var tæt på og da jeg begyndte at køre hele min tunge over hendes klit, i lange bevægelser, gik der ikke længe før hun eksploderede i endnu en orgasme, og denne gang var det en lang en.
Vedran hentede noget vand til os, og Tea nussede mig mens jeg sad og slappede, op ad hendes bløde bryster. – Jeg var indstillet på at det var slut, men jeg kunne ikke holde øjnene væk fra Vedrans dejlige pik.
Uden et ord, gik han hen til mig og stod med den, lige foran mit ansigt.
Jeg tog ham, grådigt ind i munden, og mærkede pikken vokse til den igen var helt stiv. – Så trak han sig pludseligt tilbage.
” Lay back,” hviskede Tea og hev mig baglæns så jeg lå ovenpå hende. Hun skubbede mit hoved lidt til side og min mund op mod hendes. – hendes tunge fandt min og hun begyndte, igen at ælte og nulre mine bryster.
Vedran spredte mine ben og legede lidt med indgangen, inden han trængte dybt ind med to fingre. – Langsomt kørte han dem frem og tilbage et stykke tid, og det begyndte at føles rigtigt godt. men så fjernede han dem og jeg mærkede noget større men også blødere kysse indgangen.
Jeg kiggede ned og så at han sad overskrævs på Teas ben og hans store pikhoved pressede let mod mit næsten uprøvede hul.
” Do you want it?” Spurgte han og pressede lidt af hovedet ind.
Jeg mærkede min åbning, stramme hårdt om ham og bed mig i underlæben, men jeg nikkede.
Forsigtigt og i små tag pressede han, længere ind. Jeg kiggede ind i hans øjne, og gispede højt da min fisse langsomt gav ham plads. Pludseligt gled hele hovedet ind i mig.
Begæret lyste ud af ham, men han bevægede sig stadigt kun lidt frem og tilbage i mig. – Så trak han sig næsten ud, og stoppede.
” Tell me what you want, Honney.”
” Put it in…… Put it in me, all the way.”
Teas fingre på mine bryster fleksede nu mellem bløde kærtegn og hårde nap. Ind imellem vred hun mine små knopper så stjerner fløj igennem mig
Famlende fik jeg fat i hendes hoved, og drejede min mund op mod hendes. Hun kyssede mig vildt og krævende, og jeg skreg ind i hendes mund, da Vedran, i en lang bevægelse, pressede halvdelen af sin pik ind i mig. – Der var en smule smerte, da min lille fisse blev udvidet mere end nogensinde før, men lystfølelsen var langt større, og den blev kun kraftigere mens hans langsomme bevægelser blev længere og længere.
” It feels so good………. Please……………. Please fuck me,” gispede jeg.
Endeligt var han i bund og jeg udstødte endnu et skrig, da den skubbede til min livmodermund.
Vedran stoppede op et øjeblik. ” You are all the way inside me,” stønnede jeg, og så hans hunger, da jeg kiggede op.
” Oooooooooooooooooh Yessssssss.” Stønnede han, mens han lagde mine ben op over sine arme og tog fat i mine hofter.
Rytmisk begyndte han at køre frem og tilbage, og der var ingen tilvænning længere; kun hans lange, malende bevægelser, og en skøn fornemmelse, der langsomt voksede og overtog min krop. – Endeligt eksploderede det hele og bølger af dybe spasmer gik gennem mig.
Min fisse snørede sig sammen om Vedrans pik. Den voksede selv om der ikke var plads og han tvang den frem og tilbage nogle gange, imens han, med et brøl, tømte sig i mig, og udløste en ny orgasme, oven i den første.
Så meget og så intens sex havde taget alle min kræfter, så jeg lå og blundede, da jeg hørte Tea stønne. – Med øjnene på klem så jeg Vedran trænge op i hende, mens hun kærtegnede hans ryg og baller.
Deres munde var som limet sammen, og han holdt hendes hoved i sine hænder, mens han bevægede sig in og ud ad hende med faste og halvhårde bevægelser. – Tea drejede sit underliv op imod ham og mødte hans stød, der gradvis blev hårdere til hun skreg sin orgasme ind i hans mund.
Et øjeblik kyssede og kælede de bare, men Tea ville have mere og hviskede noget i Vedrans øre. – I et snuptag smed han sit ene ben over hendes og drejede dem om, så hun lå ovenpå ham.
Med nydelsen malet i sit ansigt, satte hun sig op, og sænkede sin fisse ned over ham, så han gled helt i bund. – Et tungt støn blev presset ud af hende, og med nakken tilbage begyndte hun at ride på hans pik; først langsomt og lidenskabeligt, men da hun havde fået endnu en orgasme, fortsatte hun i et vildt ridt, til, han kom i hende og hun klaskede sammen, mens kraftige spasmer tog de sidste kræfter ud af hende.
Tea kiggede på mig og smilede. ” Did you like to watch?” Spurgte hun.
Jeg nikkede. ” It was so beautiful,” svarede jeg.
Hun rakte ud og tog min hånd. ” Let´s take a dip,” sagde hun og trak både mig og Vedran ud i vandet.
” Do you need to be home at any time specific?” spurgte hun lidt bekymret, da vi tørrede os.
” No. I told Hans and Bella that I would over at your place. – I hope it’s, ok?”
Det var det………… …….. Hjemme hos dem puttede de mig begge i deres gæsteseng, og jeg tror jeg var væk, næsten med det samme.
” Good morning, yhead.” hviskede Vedran i mit øre, mens han nussede mig.
” Morning.” Svarede jeg, og kiggede søvnigt op i hans mørke øjne. ” Where is Tea?”
” She has a thing with some friends of hers, this morning.”
Jeg havde sparket lagnet af i løbet af natten, og Vedran nussede min ryg …… Og især min numse.
” It’s so round and cute,” smilede han og kyssede en hel masse på den.
Med et lille suk, tog han sig sammen. ” Are you ready to get up and have some breakfast with me?
Jeg sendte ham min allerbedste lillepige-trutmund og rystede på hovedet, mens jeg lagde hans hånd tilbage på min gump.
” Ok…... So, what do you want to do, instead?”
Jeg drejede mig om på siden og rakte ud efter ham. – Med hans arme om mig, gemte jeg mit hoved mod ham og hviskede.
” I would like to feel you inside me again.”
” I would like that very much,” hviskede han tilbage.
Vedran lagde sig om på ryggen, med mig ovenpå. – Han greb om mine baller, og jeg mærkede hans pik blive hård mens han kørte den mod min våde spalte.
” Yesss… It feels so good……… Put it in me please.”
Han trak mig lidt op, så han var lige ud for åbningen, og kyssede mig lidenskabeligt, mens han gled op i mig. – Jeg mærkede en smule ømhed fra aftenen før, da hans store pik banede sig vej, men det blev hurtigt afløst af den vidunderlige følelse af at være fyldt.
Længe nød Jeg hans kys, hans varme hud mod min og hans dejlige maskuline duft mens jeg bevægede mig frem og tilbage imod ham, men en sult efter mere fik mig til at sætte mig op.
Prøvende lod jeg min vægt presse mig endnu længere ned mod ham, og mærkede, til min overraskelse, det sidste af ham glide op i mig, samtidigt med at han skubbede til min livmoder
” I…. I have all of you inside me,” stønnede jeg, og mærkede hans skamben presse let imod mig, mens jeg gnubbede min mis mod ham.
Det føltes fantastisk, men jeg savnede hans krop imod min og rakte ud efter ham. – Vedran satte sig op og lagde armene om mig. Han løftede mig lidt op og jeg saksede min ben, så godt jeg kunne, bag hans store krop.
Igen, fandt hans tunge min, og uden besvær løftede han min spinkle krop op og ned på hans pik. – Min fisse begyndte at stramme om ham, og Jeg kunne mærke hver en vene der pulsede i den.
Lynene blev kraftigere hver gang han trængte i bund, og jeg hørte hans dybe støn blande sig med mine egne da mine skedemuskler masserede ham. Længe holdt han rytmen, men begyndte så at sænke mig lidt hårdere.
” Oh Yeeeeeeeeeeee……. Fuck me hard….” tryglede jeg, mens jeg mærkede ekstasen brede sig i mig, - Hele min verden eksploderede og jeg skreg min orgasme ud mod hans hals, mens han sendte en serie af hårde stød op mod mig og fyldte mig med sin sperm.
Vi var alene hjemme, og lå sammen på en solstol, på terrassen. – Bella havde bombarderet mig med spørgsmål om min aften, og uden at give hende de frække detaljer havde jeg fortalt en hel del.
Wauw. En rigtig sørøverhule. Tror du jeg må se den? Spurgte Bella.
”Jeg skal nok spørge.” Lovede jeg
Tak, Søs…………………………… Er du så også kærester med Vedran, nu?
”Mmmmmmmmmmmmmm…… ……..”
”Nice!” grinede hun…………………………. Kysser han lige så godt som Tea?
”Mmmmmmmmmmmmmm…… …….. Ja…… Anderledes, men lige så godt”
Vi lå sammen og sludrede videre til Bella skulle over til Sanja.
”Søs, må jeg låne din strandtaske,” spurgte hun.
”Selvfølgeligt,” svarede jeg. ”Bare tøm det ud, der ligger i den.”
”Øj.” Kom det et øjeblik efter. ”Hvor mange feriekærester har du?” grinede hun
Hun gav mig et stykke papir, der havde været foldet mange gange. – På det var der tegnet et hjerte og nedenunder stod der Meghan og et telefonnummer, som viste sig at være irsk.
-"-
Husk! Jeg vil altid være glad for at høre fra dig, her eller på felix.theviking@proton.me hvis du har spørgsmål, et råd, eller en kommentar.
Har du lyst til at vide hvad der ligger bag mine noveller, og hvordan inspirationerne til mine karakterer ser ud, kan du finde svar på meget på min profil.
Erotiske noveller skrevet af FelixHistorien er rettet af FelixTheviking Stem på historien
10
10333